sobota, 7 lipca 2012

Przypadkowa wizyta w SH

W Bygoszczy dzisiaj pogoda średnia, duchota. Wczoraj za to było piękne słonce, postanowiłam więc wzmocnić moją opaleniznę. Idąc do Rossmanna po sławny już spray Ziaji przyspieszający opalane z masłem kakaowym, tknięta przeczuciem wstąpiłam do SH. Mam go pod domem, ale zazwyczaj mam pecha i nic ciekawego nie znajduję. Tym razem wypatrzyłam dla siebie aż dwie rzeczy :)

1. Biała marynarka, kosztowała jedynie 21 zł, a podobno to must have wiosna/lato 20122. Biała torebeczka River Island, za 12 zł. Nie jest to nic specjalnego, ale jest mała i zgrabna, przyda mi się w ciepłe dni do jasnych kreacji.

Kilka inspiracji z biała marynarką, która pasuje prawie do wszystkiego.


8 komentarzy:

 1. ee tam do tyłu :) ja po prostu baardzo lubię takie miętowe odcienie :) nie ma to jak zdobycze w sh :D ładny outfit :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym mieć takie szczęście, jeśli chodzi o wizyty w SH. Zazwyczaj wychodzę z pustymi rękoma, w przeciwieństwie do mojej mamy :P W którym miejscu w Bydgoszczy znajduje się ten SH? Może się przejdę przy najbliższej wizycie w tym mieście ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Torebeczka wpadła mi szczególnie w oko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I marynarka i torebeczka - boskie! Uwielbiam marynarki a białą, czarną - chyba każda powinna mieć, to taka klasyczna, ponadczasowa rzecz, która z mody nigdy nie wyjdzie!

  chyba sama się wkońcu wybiorę do SH :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo fajna marynarka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Marynarka świetna...ale ja bym jej albo podwinęła, albo obcięła rękawki na 3/4. Ja jakoś nie mogę nic znaleźć w SH.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. biala marynarke jak najbardziej zalozysz do wszystkiego :) az zazdroszcze :D

  OdpowiedzUsuń
 8. zazdroszczę Twoich zakupów !!! i to bardzo :))))

  OdpowiedzUsuń